Masz pytania? Zadzwoń! 693-913-347

Memorki Zuchowe

 • Memorki Zuchowe
 • Memorki Zuchowe
 • Memorki Zuchowe
 • Memorki Zuchowe
Cena:
Brutto: 9,50 PLN
Wysyłka:

Niedostępny

  Przesyłka kurierska:
 • Przedpłata na konto: 15,99 zł
  Zamówienie o wartości powyżej 399,99 zł - GRATIS!
 • Pobranie (płatność przy odbiorze): 18,99 zł
  Paczkomat InPost:
 • Przedpłata na konto: 8,99 zł
  Zamówienie o wartości powyżej 150,00 zł - GRATIS!
   Odbiór osobisty
 • Przedpłata na konto: 0,00 zł
 • Płatność przy odbiorze: 0,00 zł


*Mała sugestia: w większych miastach przesyłki kurierskie dostarczane są w pierwszej kolejności do firm i urzędów (zazwyczaj do godziny 15:00). Jeśli jesteś w tym czasie w pracy polecamy podanie adresu miejsca pracy jako adresu dostawy.
**stnieje również możliwość odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym w Krakowie na ul. Karmelickiej 31, od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 18:00

 

Powiadom mnie o dostępności

Gra ćwiczy pamięć i spostrzegawczość, a także uczy zasad fair play i przestrzegania reguł wspólnej zabawy. Pozwala też na zaznajomienie uczestników z podstawowymi symbolami w ZHP, w tym symboliki zuchowej. Gra stanowi doskonałe uzupełnienie  „zbiórek pierwszego miesiąca”, kiedy nowe zuchy uczą się zasad panujących w gromadzie i ZHP, może też pomóc starszym zuchom w przypomnieniu sobie, jakie znaki symbole noszą na mundurach. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 106 lat. 

Gra zawiera 48 kartoników z obrazkami (po dwa z każdego rodzaju)

CEL GRY: Celem gry jest zebranie jak największej liczby par kart przez każdego z graczy. 

PRZYGOTOWANIE: Karty należy rozłożyć obrazkami do dołu i wymieszać. 

PRZEBIEG: Grę rozpoczyna losowo wybrany uczestnik odwracając dwie karty. Jeżeli karty stanowią parę, to zabiera je i układa przed sobą i w tej samej kolejce odkrywa kolejne karty (zawsze parami), aż do momentu, gdy odwróci dwie nie pasujące do siebie. Wówczas pozostawia je na miejscu w którym je odkrył, kładąc obrazkami do dołu, a do gry przystępuje kolejny gracz.

KONIEC: Gra kończy się, gdy wszystkie kartoniki z obrazkami zostaną zebrane. Wygrywa gracz posiadający największą liczbę kart (on też może rozpocząć następną grę). W grze może brać udział od 2 do 6 osób. Można w niej stosować utrudnienia, np. ograniczając czas gry lub ruchy zawodników, można również zmniejszać lub zwiększać liczbę kartoników lub za każdym razem wylosowany kartonik układać w innym miejscu.

Przyjemnej zabawy! 

Cechy towaru:
Kod towaru
MEMORKI ZUCHOWE
Identyfikator
906
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe