Masz pytania? Zadzwoń! 693-913-347

Informacje o sklepie

z dnia

Prowadzona przez nas składnica harcerska – Sklep Harcerski Sqadnica pojawił się na rynku w roku 2011. Stanowimy część Fundacji Kształcenia Wypoczynku i Rekreacji w Krakowie. Została ona ufundowana przez ZHP Chorągiew Krakowską. Od lat działamy na rzecz zuchów i harcerzy w całej Polsce.

Cel działalności sklepu.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do harcerzy, zuchów, drużyn, szczepów, hufców oraz chorągwi na terenie całej Polski. Od samego początku działalności, za główny cel stawiamy sobie zwiększenie poziomu dostępności zarówno samego umundurowania harcerskiego, jak i wszystkich niezbędnych dodatków i akcesoriów. Dzięki temu dzieci i młodzież niezależnie od tego, gdzie mieszkają mają pełen dostęp do bardzo szerokiego asortymentu harcerskiego.

Co zawiera nasza oferta?

Wśród sprzedawanych przez nas produktów znajdują się wysokiej jakości mundury dla harcerzy, zuchów i instruktorów. Oferujemy także bluzy harcerskie, spodenki harcerskie, spódnice harcerskie i koszule oraz wszelkie pozostałe elementy niezbędnej garderoby. W skład naszego asortymentu wchodzą również menażki, finki harcerskie czy krzesiwa. Dla zwiększenia atrakcyjności i konkurencyjności oferty wprowadziliśmy do niej szeroką gamę sprzętu turystycznego oraz obozowego. W ofercie posiadamy również wydawnictwa harcerskie. Wszystkie produkty oferowane są w konkurencyjnych i korzystnych cenach.

Wsparcie dla ZHP

Nasz sklep to nie jedynie działalność komercyjna. Jak już wspomnieliśmy stanowimy część fundacji, a co za tym idzie zakupy w naszym sklepie są równoznaczne ze wspieraniem rozwoju ZHP Chorągiew Krakowskiej, oraz całego harcerstwa na terenie województwa małopolskiego.

Dbamy, aby młodzi harcerze i harcerki mieli dostęp do wysokiej jakości, niedrogiego umundurowania i sprzętu, a jednocześnie nieustannie wspieramy działalność Związku Harcerstwa Polskiego. Zyski, jakie przynosi prowadzenie składnicy przeznaczane są m.in. na organizację różnego rodzaju imprez harcerskich, warsztatów, szkoleń, zlotów, konferencji, rajdów czy biwaków.

Nasza działalność nie jest ograniczona jedynie do Krakowa i województwa małopolskiego. Podejmujemy współpracę i nawiązujemy relację z licznymi środowiskami na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy również do wizyty w naszym stacjonarnym punkcie, który znajduje się w Krakowie.

Sklep Harcerski Sqadnica
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
I piętro w lokalu ZHP Chorągwi Krakowskiej.

Sqadnica mieści się bezpośrednio przy przystanku tramwajowym “Batorego”. Aby dostać się do budynku, w tym również do sklepu, należy zadzwonić domofonem na „Komenda Chorągwi” bądź „Finanse”, a następnie wejść przez duże, drewniane, brązowe drzwi i udać się na I piętro kamienicy.

Jeżeli odnalezienie nas sprawiłoby Ci jakiekolwiek trudności, to skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod nr +48 693-913-347 lub +48 503 960 412