Masz pytania? Zadzwoń! 693-913-347

Informacje o sklepie

z dnia

Sklep Harcerski (Składnica Harcerska) "Sqadnica" działa na rynku od 2011 roku. Sklep jest częścią Fundacji Kształcenia Wypoczynku i Rekreacji w Krakowie ufundowanej przez ZHP Chorągiew Krakowską.

Celem naszej działalności jest zapewnienie zarówno harcerzom jak i drużynom, klubom, kręgom, szczepom i związkom drużyn działającym w Związku Harcerstwa Polskiego dostępu do jak najpełniejszego asortymentu akcesoriów harcerskich.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości min. mundury harcerskie, bluzy harcerskie, spódnice harcerskie, menażki, finki harcerskie czy krzesiwo. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą min. sprzętu turystycznego i obozowego oraz wydawnictw harcerskich w konkurencyjnych cenach.

Robiąc zakupy w naszym sklepie (składnicy) wspieracie Państwo nie tylko nasz rozwój ale i rozwój ZHP Chorągwi Krakowskiej, a tym samym harcerstwa w Małopolsce.

Nie ograniczamy się jedynie do działalności na terenie małopolski, lecz współpracujemy też z wieloma środowiskami w Polsce.

Oprócz zapewnienia harcerzom i harcerkom dobrego i niedrogiego sprzętu i umundurowania, naszym celem jest wsparcie działalności Związku Harcerstwa Polskiego. Zysk wypracowany przez Sqadnicę jest przeznaczany na dofinansowanie różnych imprez harcerskich, szkoleń, warsztatów, konferencji, zlotów, biwaków, rajdów.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu (składnicy) stacjonarnego w Krakowie!

Siedziba naszego sklepu harcerskiego "Sqadnica" znajduje się na ul. Karmelickiej 31 na II piętrze w lokalu Komendy ZHP Chorągwi Krakowskiej (duże brązowe, drewniane drzwi zaraz przy przystanku tramwajowym "Batorego".

Prosimy dzwonić domofonem pod "Komenda Chorągwi" lub "Finanse").

Sklep jest czynny:
poniedziałek: 11:00 - 18:00
wtorek: 11:00 - 19:00
środa: 11:00 - 17:00
czwartek: 11:00 - 18:00
piątek: 11:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00.
Jeśli miałbyś / miałabyś jakiś problem z dotarciem do nas dzwoń pod numer telefonu: +48 693-913-347.