Masz pytania? Zadzwoń! 693-913-347

Prawo do odstąpienia od umowy

z dnia

Prawo odstąpienia od umowy.

Zwrot towaru:

Jeżeli nie minęło 30 dni od daty otrzymania przesyłki z Twoim zamówieniem, wypełnij formularz zwrotu, który możesz pobrać w formacie pdf poniżej.

Do przesyłki ze zwrotem dołącz wypełniony formularz zwrotu oraz paragon lub fakturę i odeślij produkty na adres:

Sqadnica Harcerska (z dopiskiem "ZWROT")
Karmelicka 31
31-131 Kraków

Pamiętaj, możesz wybrać dowolnego przewoźnika, o ile ten dostarczy towar pod nasz adres. Nie odbieramy przesyłek z paczkomatów lub punktów odbioru.

Skorzystanie z przedstawionej metody jest najprostsze i najszybsze, ale nie jest obowiązkowe. Możesz skorzystać z dowolnego innego wzoru formularza odstąpienia od umowy.

Środki za zwrócony towar przesyłamy na podane w formularzu zwrotu konto bankowe w terminie 14 dni od otrzymania zwracanego towaru.

 

Kiedy nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy?

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży są rzeczy, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Na przykład:

•             Koszulki, bluzy, kurtki na zamówienie

•             plakietki, znaczki, przypinki

•             modyfikowane chusty (dwukolorowe, lamowane, haftowane itp.)

 

Wymiana towaru:

Aby wymienić zamówiony towar - np. na inny rozmiar czy kolor należy dokonać zwrotu, zgodnie ze wszystkimi wytycznymi powyżej, a następnie na naszej stronie złożyć nowe zamówienie na właściwy produkt.